Latvijā radīti apģērbi - mēs mīlam to, ko darām!

Mēs esam gandarīti, ka mūsu Latvijā ražotie apģērbi (Latvijā šūti svārki, kleitas, blūzes un ar rokām šūti vīriešu tauriņi) ir atzīti daudzu klientu vidū - tas ļauj mums gūt pārliecību par savu darbu un turpināt attīstīties, lai piedāvātu jums arvien jaunus apģērbu modeļus. Paldies, ka izvēlaties BRANCHESS Latvijā ražoto apģērbu!

Nāci ciemos uz mūsu veikaliem Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē vai iegādājies tos mūsu internetveikalā!       

                                                                                                          Iepirkties INTERNETVEIKALĀ   
    

Jaunums - Latvijā šūtas blūzes

Skaistas, patīkama auduma blūzes ar vai bez mežģīnēm. Blūzes lieliski izskatīsies gan ar biksēm, gan svārkiem. Pieskaņo savam tērpam dabīgo akmeņu rotas, tās avri apskatīt un nopirkt gan mūsu veikalos, gan internetveikalā! 

Pavasara jaunums - košas Latvijā radītās kleitas!

Katru mēnesi BRANCHESS plašo kleitu piedāvājumu papildina jauna dizaina Latvijā radītās kleitas! Bildēs apskati tikai mazu ieskatu un dodies uz mūsu BRANCHESS veikaliem vai izmanto lielisko iespēju - iegādāties mūsu apģērbu un aksesuārus INTERNETVEIKALĀ! 

Lieliska izvēle - Latvijā radītie svārki

Mūsu šūtie svārki ir viegli kombinējami ar klasisku blūzi, elegantu topiņu vai siltu džemperīti, tāpat tie piestāvēs gan pie augstpapēžu kurpēm un baletkurpītēm, gan puszābakiem vai garajiem zābakiem un pat sportiska stila kediņām.

Tos vari ģērbt dodoties uz:

  • darbu un lietišķu tikšanos;
  • teātra un operas izrādi;
  • koncertu;
  • tiekoties ar draudzenēm vai ejot uz ballīti;
  • dārza ballīti, svinībām.

Lūk, cik daudz variantu, kur šie latviešu svārki būs Tava stila sastāvdaļa! Maigi rozā vai kaislīgi sarkani, klasiski melni vai tumši zili, īsi vai franču piegriezuma zem ceļa - kuri no BRANCHESS svārkiem būs atrodami Tavā garderobē? Nāc uzlaikot un droši jautā padomu mūsu klientu konsultantiem, kuri palīdzēs atrast gan piemērotāko izmēru, gan izvēlēties pieskaņotu blūzi! Svārki pieejami no 34. līdz 52. izmēram! 

Latvijā radīti vīriešu tauriņi

Šis ir tikai mazs ieskats plašajā piedāvājumā! Nāc ciemos uz BRANCHESS veikaliem vai dodies uz mūsu internetveikalu un izvēlies sev tīkamus Latvijā ar roku šūtos tauriņus! Skaisti, eleganti un patriotiski! To cena tikai 9,95€! 

Jautājumi? Sazinies ar mums! 

E-pasts: info@branchess.com

Sadarbībai: +371 27778852

0

BRANCHESS apģērbu veikals Rīgā (Tērbatas ielā 40 un Kr. Barona ielā 44), Valmierā (t/c Valleta 2. stāvā), Ventspilī (t/c Tobago 2. stāvā) un Alūksnē (Dārza ielā 4)

Interneta veikals BRANCHESS. SIA "Lielais Ābols". Reģ.Nr. 44103122732. Faktiskā adrese - Tērbatas iela 40, Rīga, Latvija. 
Uzziņai par precēm un iepirkšanos interneta veikalā - info@branchess.com , +37125733233 , P.O.T.C.P.  9:00 - 17:00

Seko un uzzini par jaunumiem ātrāk!

 .