Sieviešu kleitas

Veikalos BRANCHESS plaša izvēle modernām kleitām līdz 56. izmēram - sieviešu kleitas ikdienai un svētkiem. Lai aplūkotu visu šī brīža piedāvājumu, nāc ciemos uz mūsu veikaliem Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē!

Jaunā kolekcija - pavasaris 2018

Gaidām pavasari un ieviešam apģērbā maigas un gaišas krāsas. JAUNĀS KOLEKCIJAS KLEITAS jau pieejamas veikalos, tādēļ nāc ciemos un atsvaidzini savu garderobi arī Tu! Kā jau allaž - iepērcies ar klienta karti un saņem atlaidi pilnas cenas precēm!

Jaunā kolekcija - pavasaris 2018

Plaša izvēle ikdienas un svētku kleitām, tāpēc nāc ciemos un aplūko visus modeļus!

Sieviešu kleitas Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē ir nopērkamas BRANCHESS veikalos. Mūsu pārdevēji-konsultanti palīdzēs Tev izvēlēties piemērotāko svinību tērpu, krāsas un izmērus, kā arī sniegs atbildes uz jautājumiem par kleitas kopšanu. Nāc ciemos aplūkot mūsu piedāvātās sieviešu kleitas svētkiem un ikdienai!

Sieviešu kleitas svinībām

Saposies svētkiem, izvēloties "branchess" sieviešu kleitas! Mūsu jauno kolekciju raksturo elegance, mūsdienīgs piegriezums un aktuāli toņi, tādēļ sev ko piemērotu atradīs ikviena dāma - no klasiska kleitas modeļa līdz pat piesātinātām krāsām un sievišķīgām mežģīnēm. Nāc uzlaikot!

Dažāda stila kleitas svētkiem un ikdienai

Esi sievišķīga ik dienu un izvēlies svinīgas kleitas ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā! Veikalos BRANCHESS mūsdienīgas un kvalitatīvas kleitas Tev pieejamas no 36. līdz 60. Izmēram. Aplūko aktuālos modelīšus un nāc ciemos!

Sieviešu kleitas Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē

Elegantas īsās un garās kleitas, kā arī svārki un blūzes ar sievišķīgām niansēm - mežģīnes, jostiņas, samts, tills, spalvas... Tu izskatīsies satriecoši, tāpēc nāc pielaikot!

Sieviešu kleitas Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Alūksnē atradīsi veikalos "branchess" - gaidām Tevi ciemos!

Laiks posties svētkiem! Mūsu piedāvājumā svinīgas sieviešu kleitas pieejamas ikvienai gaumei arī nopietnāka auguma dāmām - no koķetām kokteiļkleitām līdz pat greznām un elegantām vakarkleitām. Mēs esam gandarīti, redzot, kā sieviete atplaukst pielaikojot sev tīkamu kleitu vai svārkus, tieši tāpēc mūsu pārdevēji-konsultanti palīdz atrast ne tikai vajadzīgo izmēru, bet arī iesaka, ar kādiem aksesuāriem izvēlēto apģērbu kombinēt, lai Tavs koptēls būtu saskaņots un pārdomāts.

0

BRANCHESS apģērbu veikals Rīgā (Tērbatas ielā 40 un Kr. Barona ielā 44), Valmierā (t/c Valleta 2. stāvā), Ventspilī (t/c Tobago 2. stāvā) un Alūksnē (Dārza ielā 4)

Seko un uzzini par jaunumiem ātrāk!


 .